• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

КОЈ ЗНАЕ КАДЕ ИМА 'OCZ' ВО МАКЕДОНИЈАВА?!

Статус
Затворена за нови мислења.

howitz

Intern
13 ноември 2007
9
0
Големи букви значат нагласен тон или надвикување спрема другите , јас ова ќе го протолкувам како заповеднички пристап од твоја страна, плус никаков начин за претставување на нов челн на форумов.

Затоа отстапувам од секаква информација за OCZ или пак информација која би ти била корисна.
 

JimmyKing

Баниран/a
21 септември 2007
49
0
Nema OCZ vo makedonija, Ima samo Kingston i Corsair.
A i ne se obrakaj drug pat na takov nacin. sto sakas da kazes so toa. deka ne znaeme sto e toa OCZ, kako ti vamu da baras nesto poznato samo na najgolemi poznavaci na hardverot?
 

drown

Master
8 март 2007
1,453
199
Куманово
iwmnetwork.com
Chill out peepz :cool: можда ненамерно уклучен капслок... или пак е исфрустиран од тоа што неможе да најде ОЦЗ у МК... и јас барав пред една година... и Thermaltake и Zalman и се :da:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,576
Мислења
823,737
Членови
28,078
Најнов член
Korisnik13
На врв Дно