• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

КОј сака да биде милионер?(хахаха)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
Квизов е нешто посебно мора да го гледате
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Cbq1py7vnqo"]YouTube - Da li zelite da postanete milicioner[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=VY5cxV1jIP0"]YouTube - da li zelite da postanete milicioner part 2[/ame]
:LOL::LOL::LOL::LOL:
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
интересно но знае и да затупи на моменти , добро е за тепање време веројатно...
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
hahahaha.... covekot e "zakon".. btw dobar kviz :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Зошто ли пронаоѓам сличности со нашиот "Милионер"? Хммм.......:ermm::O
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Хахахаха,добро е,а во нашиот се сеќавате.КОГА ЧОВЕКОТ Е ЗАЉУБЕН ВО СТОМАКОТ ИМА?

А:Глисти Б:Бубамари

B:Пеперутки Г:Пилиња

Хахаха,човекот прво рече ПИЛИЊА,ххехехехе,па после ГЛИСТИ,хехехеххехехехехе,и третиот пат кога кажа ПЕПЕРУТКИ,овој Трендо вика:Браво, од прва.хехехехех
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,077
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно