• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Кој сака да биде милионер - Победник

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Delicon

Gaining Experience
10 јуни 2007
1,030
488
delicon.mk
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=TH5b6gXDNDQ"]YouTube - Who Wants To Be A Millionaire Winner - MeanDuck.com[/ame]

:rolleyes:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Првиот милионер во Велика Британија! :bravo:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=njBc95YeMA4"]YouTube - Who wants to be a Millionaire - First UK Winner[/ame]
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Браво за двајцата, а само погледнете го Хрватов на следново видео. :LOL:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=brmwkZheVpA"]YouTube - milijunas[/ame]
Каква брука! :isplashen:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
ЛОЛ!!
Го имам овај глауч гледано, ц ц ц да му е страм после од дома да излези.
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
abe dobro sea, mene iskreno mi padna zal za covekot.. Sepak toa od trema, blokiran mozokot, neprocitano prasanje, od brzanje i red drugi takvi raboti, i se zbrkal covekot.. Ali mislam deka sepak bi trebale da mu dadat sansa, a ne odma da go obelezat, stvarno mi e zal... Zamislete samo kako se osekal, a sigurno ne e do tolku mutav...

Pozz
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
abe dobro sea, mene iskreno mi padna zal za covekot.. Sepak toa od trema, blokiran mozokot, neprocitano prasanje, od brzanje i red drugi takvi raboti, i se zbrkal covekot.. Ali mislam deka sepak bi trebale da mu dadat sansa, a ne odma da go obelezat, stvarno mi e zal... Zamislete samo kako se osekal, a sigurno ne e do tolku mutav...

Pozz


Да да од трема кога го чу со плинот мислеше дека е тоа и не го примети со пепељарата.
 

IT member

Intern
21 декември 2007
274
1
ivan-sorry1.hi5.com
Kaj nas?... Kako prvo ovie našite dodeka da stignat do 2prag-mislam deka e do 64 000den. istrošat site dzokeri i posle nisto, gi gledam drugite kvizovi(miloner) bez dzoker stignat do 200 000 i više.. sto znam, i prasanjata ne se bas saglam. Treba mnogu rabota... :)
 

Wizardion

Intern
2 март 2008
111
1
of of of of ...
Dali da se smeesh ili da plachish??? :)
btw.

Ne sum bash siguren deka ova e tochno...
Tochno e deka ima ponekogash "nesekojdnevni" ama deka se do tolku teshki...
barem ne prvite 10 ..
Не дека кај нас се тешки прашањата туку лугето не ги бива... Али тоа е тоа... Не се зафаќа секој да оди на милионер :ermm:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
856,117
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно