• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Кој рече Македонија не била загрижена за Y2K?

D

Администратор
31 март 2007
3.542
3.007
www.iwmnetwork.com
За оние кои незнаат што е Y2k, тука.

За оние што знаат, не знам колку сте биле информирани за некогашната Македонска група за координација на Y2k. :rolleyes:

Повеќе тука: www.y2k.gov.mk
 

sumi

On your way to fame
8 април 2007
1.129
780
Кавадарци
www.uhost.mk
sumi's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4710HQ
Storage
SAMSUNG 840 500GB SSD Evo
RAM
2x8GB DDR3 1600MHz
Video card
nVidia GTX860 4GB GDDR5
Case
Notebook Lenovo Y50-70
Mouse
Logitech M705
Monitor
15.6" FullHD 1090x1080 LED
OS
Windows 7 Home Premium 64bit
Хахаха искрено не сум знаел за вакво нешто. Ама мене повеќе ми изгледа дека некој ја оформил групата лапнал пари и толку :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
42.990
Мислења
890.432
Членови
31.720
Огласи
227
Најнов член
Kristijan777
На врв Дно