1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Кој предмет да го одберам. - ФЕИТ

Дискусија во форумот 'C // C++' започната од ND_tech, 13 Декември 2015.

 1. Eonbre

  Eonbre
  Intern

  1
  0
  3 Јуни 2016
  Polesno e strukturno programiranje.
   

Сподели

Вчитување...