• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

koj moze da pomogne?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
zdravo jas momentalno ja imam instalirano warcraft frozen trone lll i so meseci baram ama nikako ne mozam da go najdam najnoviot update moze pomos:bye1:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
e stane poln so odgovori :LOL:

samo ovaa ko so gledam e od postarite verzii mene direktno na instalacionoto mi dava bolje
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,904
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно