Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Кој модел на мобилен/смартфон користите?

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
833
757

Атачменти

  • IMG_0031.png
    IMG_0031.png
    395,9 KB · Прегледи: 52

kirev

Unbeatable
31 мај 2010
7.074
5.270
Ако не ме сфати - се зезав пошто јасно беше дека ОДМА ќе го средат греењето. Убаво да те служи, мојот 13 Pro може и наскоро да претрпи замена ;) (А сега ќе мораш сепак да плаќаш греење, затоа пишав Тапа)
 

CloudConnected

Gaining Experience
18 февруари 2016
76
77
Скопје
Poco F2 Pro, цели 3 години, брз како од првиот ден (со надградбите на МИ-ЈУ-АЈ никогаш сум немал никаков проблем, од друга страна има широка лепеза на квалитетни custom rom-ови) 8-10 часа SOT, како што стојат работите ќе тера уште доста. Дефинитивно ги исполни (и надмина) моите очекувања кога го купив (телефон кој би го користел барем 3 години).
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.070
Мислења
954.894
Членови
34.481
Огласи
2.292
Најнов член
BlagojaPrimo
На врв Дно