• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Koj Home-DVD Player?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

kkxenon

Intern
22 мај 2007
38
0
Sakam da kupam Home-DVD Player za okoli 4000den, pa imate li nekoja preporaka?
Jas sum za Panasonic DVD-S42E ili LG(ovoj e poevtin).
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

kkxenon

Intern
22 мај 2007
38
0
А Panasonic добри ли се? Несто се поскапи а и ги нема нешто многу по градов.
LG читав по форуми дека не читале баш се и некои имале проблеми со титловите.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11

kkxenon

Intern
22 мај 2007
38
0
Јас искрено сум за Panasonic ама ги нема по градов, ќе почекам уште некој ден да добијат па ако нема ќе земам LG или Philips DVP3142.
 

Angel

Intern
21 април 2007
314
27
Panasonic e najdobar. A ako veke nemash Panasonic po gradot, baraj Samsung. Jas imam i Panasonic i Samsung i veruvaj deka i dvata se super. Nema skoro nikakva razlika. Samsungot e podobar od LG i toa definitivno
 
  • Ја почнал/а темата
  • #14

kkxenon

Intern
22 мај 2007
38
0
Se rasprasuvav po prodavnici kade pominuvav i kade nosat Panasonic i site mi kazaa deka Panasonic se podobri od LG, za Samsung neznam. Kako sto kazav problem e sto tie dva modela S33 i S42 ne gi nosat mnogu.
A i Philips mi izgledaat dobri plus imaat 2 god garancija.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,575
Мислења
820,997
Членови
28,238
Најнов член
$КИКО$
На врв Дно