• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Кој е вашиот коефициент на интелегенција...

Статус
Затворена за нови мислења.

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3.036
203
404
www.igorjanevski.com
Ајде да видиме кој е најинтелегентен на форумов :D
IQ -Test
Малку е долг, би требало да трае 40мин. па ме мрзеше да мислам толку време. Го решив за околу 15тина минути и испадна дека сум бил нормален :LOL:

iqfa0.jpg
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
288
Со ова може ботовите на ИРЦ да се тестираат.:LOL:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
ах.. Многу е нервозно.. не издржав до крај.. Ај утре ако успеам..
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1.064
74
E не може така. Веќе ќе знаеш некои прашања и од пушка ќе ги пукаш :D
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
Ех... Нема гајле.. само 5-6 поминав.. Инаку не е нешто служено а има и доволно време..
btw. Кој е вашиот скор а а а а? :D
Ајде интелектуалци ..
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1.064
74
А бе ja праев кога бев 6-то одд. и не ми текнува како испадна. Битно, George Bush имам чуено дека има 88 (нешто помалце од просек) :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.158
Мислења
894.790
Членови
31.872
Огласи
337
Најнов член
angelacrvenkoska
На врв Дно