1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Кој е вашиот коефициент на интелегенција...

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од Fiasco, 8 Јуни 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Ајде да видиме кој е најинтелегентен на форумов :D
  IQ -Test
  Малку е долг, би требало да трае 40мин. па ме мрзеше да мислам толку време. Го решив за околу 15тина минути и испадна дека сум бил нормален :LOL:

  [​IMG]
   
 2. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,753
  289
  18 Мај 2007
  Со ова може ботовите на ИРЦ да се тестираат.:LOL:
   
 3. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,835
  823
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  ах.. Многу е нервозно.. не издржав до крај.. Ај утре ако успеам..
   
 4. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
  E не може така. Веќе ќе знаеш некои прашања и од пушка ќе ги пукаш :D
   
 5. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,835
  823
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Ех... Нема гајле.. само 5-6 поминав.. Инаку не е нешто служено а има и доволно време..
  btw. Кој е вашиот скор а а а а? :D
  Ајде интелектуалци ..
   
 6. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
  А бе ja праев кога бев 6-то одд. и не ми текнува како испадна. Битно, George Bush имам чуено дека има 88 (нешто помалце од просек) :D
   
 7. DynamicMK

  DynamicMK
  GFX

  1,619
  155
  11 Април 2007
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...