• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Кој е подобар?

Кој е подобар?

 • Нинџи

  Гласови: 39 75.0%
 • Пирати

  Гласови: 13 25.0%

 • Вкупно гласале
  52

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
ok aj da ne odime offtopik i bes karanje ja nejkam i borecki klub za nekoi glipavi luge so crni rolki i musami na glava
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Чак Норис е најдобар :)

When Chuck Norris has sex with a man, it won't be because he is gay. It will be because he has run out of women.

Chuck Norris can divide by zero.
A picture is worth a thousand words. A Chuck Norris is worth 1 billion words.


Some people wear Superman pajamas. Superman wears Chuck Norris pajamas.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
dobri im se "cipelkite" :LOL::LOL::LOL:
 

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
нинџа нинџа али пирак тога ке извади пишчол ке му лета глвата на нинџата
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,045
Мислења
837,518
Членови
28,976
Најнов член
Horus
На врв Дно