• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Koi antivirusi mozat da se instaliraat na Vista Starter edition

  • Ја почнал/а темата
  • #1

TATJANSIM

Intern
18 декември 2007
37
0
Da ve prasam koi antivirusi odgovaraat na Vista Starter Edition bidejki jas probav so Norton antivirus koj odgovara na XP ama ne mozese na Vistata Starter?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,500
Мислења
845,520
Членови
29,303
Најнов член
DripOrDrown
На врв Дно