• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Кога нов ЕНТЕР Cs Турнир?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Кога ке има нов ЕНТЕР Counter-Strike 1.6 турнир? :) па да видам ако може да соберам кланот да се испукаме таму со некој дечка од други градови :D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Ke ima kvalifikacii za WCG i najverojatno i za Counter , a za drugo uste ne se znae
па баш за тоа прашував :) кога ке бидне работата ифнормирајне овде... да се спремаме :D

ние имаме играно со едни од Охрид првата ја победивме 3:0 , втората ја изгубивме 3:0 незнам и јас што ни се случуваше :eek: али ок е.... мора некогаш и да се губи :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,075
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно