• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Кога да го очекуваме број 6 ?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Electron

Баниран/a
23 април 2007
53
0
Значи ова е рпашањето кгоа треба да излезе новиот број на Itsec, когр треба да го очекуваме, и уште едно прашање, Дали треба да излегува секој месец нов број, и ако треба тогаш што е проблемот, време, информации, пари....?
 

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
IT SEC продолжува активно од крајот на месецот Август/почеток на Септември. Тогаш ќе нема прекини.

Молиме за трпение кај сите читатели.
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
На www.it.sec.com.mk пишува дека новиот број ќе биде во првата недела на Сеп. Еве веќе е 12-ти, знам дека имате многу работа,
ќе биде за некој ден? Чекаме.
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
@D
Што има смешно во псотот на drown.
Па ако е Inside man, не можа да си го каже своето мислење или да си праша?

@А1ТЕАМ
Ќе дочекаме, ама убаво ќе беше да излегуваше секој месец редовно.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
@D
Што има смешно во псотот на drown.
Па ако е Inside man, не можа да си го каже своето мислење или да си праша?
Inside joke pomegju mene i drown, koja ochigledno nema da bide sfatena od tebe i od drugite chlenovi, sorry.

@А1ТЕАМ
Ќе дочекаме, ама убаво ќе беше да излегуваше секој месец редовно.
Sega koga kje pochneme kako shto treba, sekoj mesec redovno kje izleguva nov broj. Ni trebashe vreme za vnatreshna reorganizacija i slichno.
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
So naprajvte be luge koga ke izlezi 6-tiot broj. Eve 21 Noemvri e i nisto nema. Koj znae koga ke bidi?
 

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Разбирам дека може и да се јави револт кај некои од вас што сеуште го нема IT SEC, но пак ке кажам... активно работиме на нешто ново, малку повеќе трпение и ке можете да уживате во нешто сосема поинакво.
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Ама отприлика кога дата ке биде тоа "нешто сосема поинакво"?
 

sumi

On your way to fame
8 април 2007
1,129
770
Кавадарци
www.uhost.mk
sumi's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4710HQ
Storage
SAMSUNG 840 500GB SSD Evo
RAM
2x8GB DDR3 1600MHz
Video card
nVidia GTX860 4GB GDDR5
Case
Notebook Lenovo Y50-70
Mouse
Logitech M705
Monitor
15.6" FullHD 1090x1080 LED
OS
Windows 7 Home Premium 64bit
Дојде и 13-ти декември :)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Луѓе, не сме будали на таква побарувачка да не нудиме производ од инает верувајте .... :)))


уште многу малце се стрпите ;-)
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Можи ке јадам бан за ова ама ајде :) ...
Кога ќе биди новиот број?
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Се зезаш така? Зошто би добил бан ако не прекршуваш некое правило? :)
Мислев на бан од D, оти тој нејќи нестрпливи луѓе, а и мислам дека прашвам по 5 пат.:))
Мајтапот настрана, знае некој кога ќе излезе новиот број?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,701
Мислења
855,880
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно