• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Кога би бил ваш IT.com.mk, вие би....

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5.872
5.654
Ethermine
www.facebook.com

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.618
5.449
Skopje
Да се надоврзам на мојот претходен пост: би предложил да се ограничи бројот на постови по член на ден, и да не се дозоволи да има повеќе од три последователни (не споени) објави во иста тема. Исклучок секако би биле туторијалите и на нив слични постирани теми.
 

D

Администратор
31 март 2007
3.649
3.312
www.iwmnetwork.com
Да се надоврзам на мојот претходен пост: би предложил да се ограничи бројот на постови по член на ден, и да не се дозоволи да има повеќе од три последователни (не споени) објави во иста тема. Исклучок секако би биле туторијалите и на нив слични постирани теми.

memes-funny-memes-dank-memes-cops-suspect-is-driving-a-green-everything-car-with-multiple-logos
 

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.497
2.512
Скопје
Таман ве пофалив :(


Мислењето е автоматски споено:

Да се надоврзам на мојот претходен пост: би предложил да се ограничи бројот на постови по член на ден, и да не се дозоволи да има повеќе од три последователни (не споени) објави во иста тема. Исклучок секако би биле туторијалите и на нив слични постирани теми.
Да бе Бањифико - ќе ќутиме сега :rolleyes:
 

NecrotoX

Undead
4 март 2013
5.063
6.011
Скопје
www.youtube.com
NecrotoX's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5 2600 @ 3.40GHz & Cooler Master MasterAir G100M
Motherboard
ASUS PRIME B450M-A
Storage
Samsung 970 EVO Plus 250 GB NVMe SSD | WD10EZEX 1TB 7200 RPM HDD | WD Blue 1TB 5400RPM External HDD
PSU
Cooler Master MWE 500
RAM
16GB Kingston HyperX FURY DDR4 @ 3200 MHz
Video card
GIGABYTE GeForce GTX 960 4GB Windforce x2 OC Edition
Case
Cooler Master MB520
Mouse
Genesis Xenon 210
Keyboard
Cooler Master CK530 Gateron Brown
Audio
Logitech Z333 2.1 Speakers | Genesis Gaming Argon 200 Black Headphones
Monitor
Dell U2518D 25" + Dell U2419H 24" + XP-Pen Artist 22 Pro
OS
Windows 11 Home
Ставајте ги на YT во меџувреме де.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.454
Мислења
901.395
Членови
32.164
Огласи
538
Најнов член
Tinsken
На врв Дно