• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kod Za Instalacija Na Windows

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Justice

Intern
28 август 2007
30
0
Imam eden problem sakam da go instaliram windows xp no go nemam kodot (go imam na cd ama nemozam da go vidam deka koristam linux) mozeli nekako da mi se pomogne?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

  • D
    Администратор

Статистика

Теми
43,522
Мислења
822,556
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно