• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Книги за C#

  • Ја почнал/а темата
  • #1

krist

Intern
6 јуни 2011
10
0
дали некој може да ми препорача некој посолидни книги за C #
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,679
Мислења
862,131
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно