• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

KNIGA za bespari?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Turbut

Intern
13 јуни 2008
31
0
Mi treba edna kniga 1000 x European Architecture free...dali znae nekoj kade bi mozel da ja najdam za bespari...nesto kako forumcinja za knigi ili slicno...

Pozdrav
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
Секаде каде пто видов се плаќа :S

Ако сакаш да ја порачаш имаш многу опции
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Не би рекол дека можеш да ја читаш ако не ја купиш.
[ame="http://www.amazon.com/1000x-European-Architecture/dp/393878010X"]Еве[/ame] ти линк од каде можеш да ја нарачаш, а за бесплатен download тешко...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Turbut

Intern
13 јуни 2008
31
0
Не би рекол дека можеш да ја читаш ако не ја купиш.
Еве ти линк од каде можеш да ја нарачаш, а за бесплатен download тешко...
Aman be drugar zar ako sakav da naracam ke barav link od kade:)
kako i da e fala

Go cekam prijatelot goodboy da mi kaze od kade mozam da ja citam
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
Па не може да ја читаш ако не ја порачаш т.е да ја имаш платено и да ја имаш дома.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,725
Мислења
863,398
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно