• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Книга/ скрипта дигитално видео

  • Ја почнал/а темата
  • #1

ilce95

Intern
19 март 2017
2
0
Здраво

Ве молам , ми треба скрипта или книга за ДИГИТАЛНО ВИДЕО
ако некој има нешто за овие предмети:

- Дигитално процесирање на сигнали М. Богданов и С. Богданова
- Дигитални видеосистеми
- Дигитално процесирање на видео


Фала
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,546
Мислења
820,290
Членови
28,210
Најнов член
iledimovski
На врв Дно