• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Книга photoshop?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

GargamelX

Intern
19 јануари 2008
51
1
Доколку на некој му паѓа на памет некоја книга за почетници нека каже да ја данлодирам и верувам дека има повеќе заинтересирани за учење на Photoshop
Најдобро ќе биде да биде на македонски јазик а во краен случај на англиски.
Ви благодарам однапред :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,557
Мислења
823,228
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно