1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kniga na makedonski za java

Дискусија во форумот 'Java' започната од ZeroX, 27 Февруари 2010.

 1. Scorpy

  Scorpy
  Intern

  26
  0
  7 Септември 2009
 2. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  173
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
 3. Viktorviksa

  Viktorviksa
  Intern

  110
  0
  14 oктомври 2010
  aj ako moze i kaj mene pusti ja jbg na makedonski na makedonski kolku tolku ke naucis [email protected]
   
 4. kermicie

  kermicie
  Intern

  50
  1
  27 oктомври 2010
 5. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Ок, доволно.
  Испратете му пп доколку ја сакате книгата.
   
 6. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,393
  956
  8 Декември 2009
  На сите ви ја пратив.
   
 7. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  404
  198
  26 ноември 2008
  Машко
  Ај ако сакаш и на мене прати ми ја [email protected]
   
 8. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  592
  202
  21 Август 2010
  Машко
  Би ви бил многу благодарен ако ми ја пратите и мене [email protected]
  Ако треба и би ве подмитил :D
   
 9. Gateway

  Gateway
  Intern

  103
  2
  21 Март 2009
 10. vlatko_95

  vlatko_95
  Intern

  33
  23
  14 Јули 2010
  Може данлоуд линк по пп? Или пак ако мора по меил [email protected] ама подобро би било по пп :) Фала однапред.
   
 11. orIkav

  orIkav
  Intern

  4
  0
  6 Декември 2010
 12. petre.dimov

  petre.dimov
  Gaining Experience

  931
  234
  27 ноември 2008
  Машко
  Software developer
  stavi link za da moze da ja prevzememe. Blagodaram
   
 13. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,393
  956
  8 Декември 2009
 14. StabiKa

  StabiKa
  Intern

  7
  0
  5 Јуни 2008
  и на мене

  јас сега учам Java и баш би сакал да ја имам книгата ако може некој да ми ја прати би ми била од голема корист [email protected]
   
 15. Fearless

  Fearless
  Gaining Experience

  753
  188
  22 Јули 2009
  Машко
  Ставете ја пак на линк, бидејќи стариот линк не работи
   
 16. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,103
  657
  2 Мај 2011
 17. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,867
  1,405
  10 Август 2010
  Машко
  А малце да погледнеше

  Едит: не видов дека на линкот го нема фајлот
   
 18. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,103
  657
  2 Мај 2011
  Избришан е... Така да ако некој може нека ми ја прати на маил.
   
 19. CyberMKD

  CyberMKD
  Intern

  19
  0
  27 Февруари 2011
 20. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,393
  956
  8 Декември 2009
 21. kiril92

  kiril92
  Intern

  4
  0
  23 Јануари 2012
  Машко
  daj nekoj neka mi ja prati java knigata bezrazlika dali e na makedosnki na [email protected] mozit i dvete i na angliski i na makedonski pozelno e na makedonski fala odnapred :D
   
 22. kiril92

  kiril92
  Intern

  4
  0
  23 Јануари 2012
  Машко
   
 23. kiril92

  kiril92
  Intern

  4
  0
  23 Јануари 2012
  Машко
 24. kiril92

  kiril92
  Intern

  4
  0
  23 Јануари 2012
  Машко
  abe bratce cika da ne znasj zs ne mozam da se registriram na rapidshare ???
   
 25. artweb

  artweb
  On your way to fame

  1,183
  519
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
  Ја има ли некој книгава да ми ја прати ако сака?
  [email protected]
  Фала
   
Слични теми
 1. MARTIN_MKD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,137
 2. GoranBT
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,523
 3. _KIKO_
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,737
 4. Xunterz
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,127
 5. donneo

  C++ kniga?

  donneo, 10 Јуни 2010, Во форумот: C // C++
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,396
Вчитување...

Сподели

Вчитување...