Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Klipsch Reference RF-82 Ref IV

Статус
Затворена за нови мислења.

dreamson

On your way to fame
8 ноември 2009
291
568
dreamson додаде нов оглас:

Klipsch Reference RF-82 Ref IV - 43.000 ден.

Продавам врвни звучници Klipsch Reference RF-82 Ref IV.
Докажан и квалитетен модел кој дава совршен звук.
Спецификации за звучниците има на една од сликите поставени во огласот.
Повеќе инфо може да се најде на интернет, колку многу задоволни корисници има за овие звучници.
Цена 700 евра.
Контакт договор и повеќе инфо може на 078 504 415 Зоран.
Место Кичево.
Лична проба и преземање.

Видете го целиот оглас...
 

dreamson

On your way to fame
8 ноември 2009
291
568
Намалување на 650 евра!

Кој е за квалитетни звучници и за модел кој е непобедлив во овој и повисок ценовен ранг, ова му е добра прилика.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.355
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно