Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

KKK

Статус
Затворена за нови мислења.

KKK

Баниран/a
26 октомври 2007
37
0
Епа еден одговор и до вас двајцата, поготово до нашиот “мил“ администратор D. Името на темата беше:
„Како НАВИСТИНА НЕ треба !“. Јас си го кажав моето мислење (колку што знам секој на форум може да си даде свое мислење), а дали тоа за вас било слаба или лоша реализација (дали имало печатни грешки или не - no comment за ова), мене ама ич к*р не ме боли. Да не случајно треба да внимавам на печатните грешки во текстот или во смислата на реченицата. Сите што го прочитаа тоа мислам дека get the idea.
Второ што морам да го кажам. D вика дека тоа е донекаде точно. Многу ми е жал што мисли така зашо сето што горе е напишано е точно. Треба да боли баш за такви страни како таа, а не за страни како таа на HAckerce, да се занимавам со логото на страната, дали било украдено од мк хост или не било. Крај краева детето има само 13-14 години и сепак се потрудило да напраи нешто. Незнам ти на 13-14 години дали воопшти си знаел што е тоа компјутер или пак како би се почувствувал ако нешто си напраел и си се трудел, а некој тоа ти го урне во секунда.
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1.550
52
www.it.com.mk
Епа еден одговор и до вас двајцата, поготово до нашиот “мил“ администратор D. Името на темата беше:
„Како НАВИСТИНА НЕ треба !“. Јас си го кажав моето мислење (колку што знам секој на форум може да си даде свое мислење), а дали тоа за вас било слаба или лоша реализација (дали имало печатни грешки или не - no comment за ова), мене ама ич к*р не ме боли. Да не случајно треба да внимавам на печатните грешки во текстот или во смислата на реченицата. Сите што го прочитаа тоа мислам дека get the idea.
Второ што морам да го кажам. D вика дека тоа е донекаде точно. Многу ми е жал што мисли така зашо сето што горе е напишано е точно. Треба да боли баш за такви страни како таа, а не за страни како таа на HAckerce, да се занимавам со логото на страната, дали било украдено од мк хост или не било. Крај краева детето има само 13-14 години и сепак се потрудило да напраи нешто. Незнам ти на 13-14 години дали воопшти си знаел што е тоа компјутер или пак како би се почувствувал ако нешто си напраел и си се трудел, а некој тоа ти го урне во секунда.

LOL!? WTF!?

Aj zemi vozduh, prochitaj povtorno shto napishaa D i Andrijevski pa povtorno komentiraj...

hint: Nivnite komentari mislam deka povekje bea nasocheni kon kajgana, a ne kon tvojot post.

Bog da chuva...

Stefan.
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
@KKK
И јас разбрав дека D збореше за кајгана а не на твојот пост. Највеојатно дека си нов па уште не не знаеш. Нема потреба од спомнување на болка во разни екстрмитети.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Off topic:

Хах.. Ако е темава креирана само за да се искритикува тоа што е напишано овде, незнам, срамота.

Секој има право на искажување на личните ставови на форумов, па и администраторите. Незнам што толку се фурате.
Ако некој администратор/модератор го сменил насловот на темата, тоа е така бидејќи почувствувал потреба за тоа, а ти си се согласил на тоа со самото пишување на овој форум.. Види правило 12 тука: http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=14715#post14715
 
M

Mr.Alien

Гостин
@KKK

Chill out малку.
Прво, никаде никој не те коментираше тебе, туку форумите кои ги спомнуваш.
Второ, името што си го ставил на темата веќе постои. Твојов пост нема врска со таа тема, затоа е преименувана (99,9 и 102%).
Трето, за трудот на HaKeRcE постои тема, па своето мислење искажи го таму, или отвори тема во боречки клуб.
Таму барем е дозволено некого да го боли "станојко" и тоа да го каже. Во овој дел од форумот не.
Четврто, мислам дека нема потреба од расправии. Не очекувај дека секој секогаш ќе се сложува со твоето мислење. Ниту ти мораш да се сложуваш со нечие. Секоја дебата е добредојдена...секако, ако се држи во одредени граници и се почитуваат некои начела.
Биди поздравен, и не ме сваќај погрешно. А ни D и Andrijeski.
 

KKK

Баниран/a
26 октомври 2007
37
0
Off topic:

Хах.. Ако е темава креирана само за да се искритикува тоа што е напишано овде, незнам, срамота.

Многу погрешно си ја сватил темата, многу ми жал.

Сите се бунат и ме критикуваат, а уствари (не сакам ова да го коментирам, ама сум принуден), откако ја напишав темата (чиј наслов е сега менат, а немаше потреба за тоа, мојата цел беше да ја критикувам Кајгана на оваа тема, немав никаква друга намера) добив одговор од еден ваш администратор:

“Добро моеше да се потрудиш подобро и да немаш печатни грешки“

LOL !? WTF ?! На што личи тоа ?!

Многу ми е жал што многу членови имаат погрешно мислење тука, кон повисоките членови, со исклучоци.

ПС: Значи нема никаква врска со Hackerce јас типот не го ни познавам, само беше еден многу лош потег од страна на D.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно