1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kingstone HyperX blue 4gb 1600MHz DDR3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pilsator, 20 Мај 2018.

 1. Pilsator

  Pilsator
  Gaining Experience

  429
  114
  15 Мај 2012
  Машко
  Kingstone HyperX Blue 4GB 1600 MHz, DDR3, гаранција нема.
  Цена: 1500мкд.
   
 2. Pilsator

  Pilsator
  Gaining Experience

  429
  114
  15 Мај 2012
  Машко
 3. Pilsator

  Pilsator
  Gaining Experience

  429
  114
  15 Мај 2012
  Машко
  Слободно понудете цена по ПП која ви одговара. Има простор за договор.
   
 4. Pilsator

  Pilsator
  Gaining Experience

  429
  114
  15 Мај 2012
  Машко
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  816
Вчитување...

Сподели

Вчитување...