1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kingston Predator XMP 8GB DDR4-3000 CL15

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 27 Мај 2020.

 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  165
  27 ноември 2008
  Машко
  Продавам една плочка од 8gb со гаранција до 2024 мај месец.

  Цена: 2200 фиксно
   
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  165
  27 ноември 2008
  Машко
  2000ден.
  --- Споени мислења, 30 Мај 2020 ---
  Резервиран.
   

Сподели

Вчитување...