1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Kingston HyperX FURY DDR3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од ayahuasca, 11 Мај 2020.

Тагови:
 1. ayahuasca

  ayahuasca
  Gaining Experience

  62
  62
  14 Април 2013
  Машко
  Здраво, ми треба проценка на две плочки:
  Kingston HyperX FURY DDR3 Black
  2x4Gb
  1866MHz
  CL10

  [​IMG]
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,187
  2,706
  21 Јануари 2011
  Машко
  1800 денари
   
  На Drakesis и rippermkd им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  816
 2. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  780
 3. StalkeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  210
 4. InSides
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  636
 5. MasteR_#0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  260
Вчитување...

Сподели

Вчитување...