1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Kingston Hyperx DDR3 8GB 1600MHz (2x4)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Skorp, 24 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  349
  261
  25 Август 2016
  Машко
  Ќе ве молам за проценка на плочкиве рам
  Kingston HyperX 4GB DDR3 1600MHz (2х4)
  - Без гаранција, си работат најнормално и се сменети поради апгрејд. Ram plocki.jpg
   
 2. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  498
  3 Март 2015
  Машко
  1800 денари
   
  На Skorp му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  349
  261
  25 Август 2016
  Машко
  Идат на продажба за 1800 ден!
   
 4. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  349
  261
  25 Август 2016
  Машко
 5. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  349
  261
  25 Август 2016
  Машко
 6. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  349
  261
  25 Август 2016
  Машко
 7. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  349
  261
  25 Август 2016
  Машко
 8. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  349
  261
  25 Август 2016
  Машко
  Продадено, може клуч.
   
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  792
 2. wolverine
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  436
 3. Pilsator
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  561
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  760
 5. MasteR_#0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  241
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...