Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Kingston Fury Beast CL16 DIMM 32GB DDR4 3200MHz (1x32GB)

Статус
Затворена за нови мислења.

Nem_Akata

Gaining Experience
26 мај 2015
173
244
Скопје
Nem_Akata's setup  
Audio
Scarlett Solo MK2, Bowers & Wilkins DM14, M-Audio av40, AKG K240 MKII, Philips FA960 Amplifier
OS
MacOS + Windows
Nem_Akata додаде нов оглас:

Kingston Fury Beast CL16 DIMM 32GB DDR4 3200MHz (1x32GB) - 2.500 ден.

Има уште 3+ години гаранција, купена од Анхоч.
https://anhoch.com/product/599876445/dimm-32gb-ddr4-3200mhz-kingston-fury-beast-cl16
Слободно пишете ми ПП или на Telegram/WhatsApp:
+389 77 996 716

Го продавав еднаш, ама еве го пак на оглас. Функционално, има гаранција, имам направено и тестови, сѐ е ок со плочата.

Без карго, во Бутел/Радишани сум.

Видете го целиот оглас...
 

Nem_Akata

Gaining Experience
26 мај 2015
173
244
Скопје
Nem_Akata's setup  
Audio
Scarlett Solo MK2, Bowers & Wilkins DM14, M-Audio av40, AKG K240 MKII, Philips FA960 Amplifier
OS
MacOS + Windows
Продадено.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.132
Мислења
975.260
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно