1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

KINGSTON 4GB DDR3-LAPTOP

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од kristijan_m75, 26 Февруари 2020.

 1. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  522
  357
  22 Март 2016
  Машко
  Се продава Кингстон 4ГБ ДДР3 рам за лаптоп без гаранција,цена 800,00 ден kingston sodimm 4GB.jpg
   
 2. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  522
  357
  22 Март 2016
  Машко
  Бумп

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   
 3. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  522
  357
  22 Март 2016
  Машко
 4. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  522
  357
  22 Март 2016
  Машко
 5. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  522
  357
  22 Март 2016
  Машко
  Бумп

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   
 6. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  522
  357
  22 Март 2016
  Машко
  Може да се затвори темата,продадено на член на форумот.Со здравје да се служи.

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  792
 2. JasSum
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,463
 3. PandaBomber
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  900
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  759
 5. MasteR_#0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  241
Вчитување...

Сподели

Вчитување...