• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

KILL WADSL!!!

DaRkSlidE

Intern
14 мај 2007
152
2
I mene me interesira istoto.. zashto ovoj wadsl stvarno ne go biva :) COMANDER a da go prashash drugar ti shto napravil, uspeal li ga go otkazhe ili ne.
Pozdrav!
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Seuste ne gi platil smetkite deneska trebase da sredi toa i od pretstavnistvoto tuka mu rekoja deka treba site smetki da gi plati i da go popolni formularot i zavrsena rabota. Otkako ke go popolni formularot max za 3 nedeli mu stiga ekipa i zema antena i tie cuda
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,056
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно