• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

KGB Archiever Проблем

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
D

DimitarMK

Гостин
Инсталирав KGB Archiever ама не го користев, и го унинсталирав. Ама сега кога ќе кликнам на некој фајл/фолдер со десниот клик во менито покажува "Compress to KGB" :tazhen: . Ако знаете кажете ми да си средам:zbunet3:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3
D

DimitarMK

Гостин
ама финтава е што во регистарот го нема :(
 

JimmyKing

Баниран/a
21 септември 2007
49
0
Ок фала ви, средив :)
More nimu vaka. ok ,srediv. kazete kako go resivte problemot. nekoj drug sto go ima istiot problem ke ja cita statijata pa nema da znae kako ste go resile problemot. da ne gi probuva site ponudeni resenija kazete kako ste go resile problemot.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,001
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно