Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Keywords social media aggregator!?

biskoja1989

Intern
3 април 2012
7
2
Постои ли?
Дечки, потребно ми е нешто како насловот. Пример укуцуваш клучен збор и ти ги вади последните постови, твитови и слично за тој збор од сите социјални мрежи, ама да биде reliable, зашто срчот од самите мрежи не функционира најдобро. Знаете ли некоја таква алатка, или некој што може да ми ја изработи?


ПС не знам дали е тамава за тука ако не еслободно нека ја премести некој модератор, Фала!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.623
Членови
34.092
Огласи
1.976
Најнов член
PERE11
На врв Дно