Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Keychron K4 Hot-swappable white backlight

Статус
Затворена за нови мислења.

lumixoid

Gaining Experience
22 септември 2008
178
224
lumixoid додаде нов оглас:

Keychron K4 Hot-swappable white backlight - Проценка

Ја продавам тастатурата после година и нешто користење. Преминав на Q2

Зачувана до максимум и комплетно функционална. Нема aluminum side rails.

Заменети keycaps со dyesub PBT

FAqeaMv.jpg

WKk9Hdt.jpg

W039IkB.jpg

Видете го целиот оглас...
 

lumixoid

Gaining Experience
22 септември 2008
178
224
UP!
Нема проценки, па јас дефинирам цена 4000ден комплет сосе keycaps.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно