Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard + Wooden Palm Rest

Статус
Затворена за нови мислења.

тотето

On your way to fame
4 октомври 2011
694
670
Битола/Скопје
тотето додаде нов оглас:

Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard + Wooden Palm Rest - 125 €

Многу малце користена (помалце од 1 месец) бе никаков знак за користење. Уште ја чувам кутијата.

Link: Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard (Version 2)
 • White backlight (секое копче индивидуално, има и интересни ефекти)
 • Low-profile optical switches
 • Hot-swappable
 • Blue switches
 • Wireless (bluetooth) или со кабел (type-c)
 • Вградена литиумска батерија што се полни...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.500
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно