Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Keychron Coiled Aviator Cable

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.208
5.218
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

Keychron Coiled Aviator Cable - 650 ден.

Здраво дечки,

Продавам одлично сочуван Keychron Coiled Aviator Cable за 650 ден.

Купен од Нексио по цена од 1160 ден.

Моментално на Keychron страната кошта 15 долари БЕЗ шипинг:


Видете го целиот оглас...
 

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.421
6.596
Чисто како инфо, дали ова функционира на било која тастатура или мора на моделите што се пишани во спецификација?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.062
3.831
Чисто како инфо, дали ова функционира на било која тастатура или мора на моделите што се пишани во спецификација?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Not OP, ама мислам дека е стандарден USB-C кабел, би требало да функционират на било која тастатура.
 

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.208
5.218
Битола
Чисто како инфо, дали ова функционира на било која тастатура или мора на моделите што се пишани во спецификација?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Јас го користев на ASUS тастатура. Дoаѓа и со адаптер по потреба.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.835
Членови
35.420
Најнов член
tiktoksss12
На врв Дно