Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Keyboard modding фанатици?

theKatmer

Gaining Experience
10 јули 2022
97
110
Здраво луѓе, има тука некој од вас опседнати со модирање на вашите тастатури? доколку има, кои модови ги имате направено и дали ги препорачувате?
 

outsider

Practice makes perfect
14 јуни 2019
683
1.316
Битола
www.instagram.com
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно