1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

KEYBOARD LOGITECH G213 PRODIGY

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 12 Декември 2019.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Се продава LOGITECH G213 PRODIGY

  Користена недела дена , иде комплет пакување .

  Гаранција : 2 Години

  Цена : 3500 Денари. logitech.jpg
   
  Costigan_Jr, Ребро, borcep и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
 3. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
 4. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
 5. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
 6. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
 7. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Prodadeno
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,639
 2. Sintrax
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  593
 3. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  339
 4. rippermkd

  Продадено logitech g203 prodigy RGB

  rippermkd, 2 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,003
 5. DemoUser
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  528
Вчитување...

Сподели

Вчитување...