• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Key Ports na msn???? POMOOS

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Demonce14

Intern
20 октомври 2007
104
5
mypokemongames.com
Eeeeeeeeeeeeeeej mi treba pomoooos nesto kaj bratu4etkami na MSN ne biva da se konektiram a ima internet i mi pisuva Key ports sto bi mozelo da bide...? aj ve molam pomognete mi PLSSSSSSSSSSs.....
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Синоќа и јас имав проблем со МСН и Troubleshooter-от ми викаше дека има проблем со Key Ports. Денес е во ред.
 

Dj_Travka

Intern
31 јануари 2009
26
1
Не е ништо страшно рестартирај го пц и повторно вклучи го и ке сака доколку и така не сака дисконектирај и повторно конектирај ако и така не сака пиши ми пп порака и ке ти кажам што да правиш....
 

JunkieMKD

Retro King
3 декември 2008
2,375
1,139
Ке Пенине
JunkieMKD's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7 6700K @ 4.6GHz & Noctua NH-U12S
Motherboard
Asus Maximus VIII Ranger
Storage
Kingston A2000 NVMe 240GB & 2 x 120GB SSD Kingston
PSU
Cooler Master GM Series G750M
RAM
Kingston HyperX Predator 32GB CL15 3200MHz
Video card
Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 4GB GDDR5
Case
Sama G-Storm
Mouse
Genesis Xenon 200
Keyboard
MS Pro Thunder
Audio
Asus Xonar D2X & Logitech Z4
Monitor
Philips 243V & HP Compaq LA2405x
OS
Windows 10 x64 bit
Dj_Travka те молам види датум на темата
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,549
Мислења
859,229
Членови
29,947
Најнов член
bobimila
На врв Дно