• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

кажете добра city building стратегија

Статус
Затворена за нови мислења.
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43.408
Мислења
900.219
Членови
32.119
Огласи
503
Најнов член
CilCil
На врв Дно