• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kaspersky ме зезна совет дајте

  • Ја почнал/а темата
  • #1

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Инсталирав Kaspersky 7 најнова верзија и при инсталацијата имаше некој проблем си стиснав ignore и ме зезна откако го рестартирав компјутерот. Сега го избришав ама последиците си останаа, ми ги зезна регистрите. Дајте некоја програма за да го средам комјутеров по можност бесплатна.
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Кажи што точно ти се случува? За Касперски 6 имаше една апликација Kaspersky 6 Remove. Можеби истата постои и за 7. Таа апликација ги брише сите траги од Касперски.
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
Spored mene edna od najdobrite za takvi problemi e TuneUP 2007.
Mozesh da ja najdeshe skoro segde besplatna a ako nemozesh kazi
Vo nea imash za sreduvanje na registri i vo kraen slucaj imash i za Celosno Brishenje na registri i preinstaliranje
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
Ups sorry trajcenightmare ne go procitav tvojot komentar.. dobro ne e vazno .. sosema se soglasuvam so tebe :)
p.s. Po moznost da ja najdesh 2007
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,735
Мислења
863,567
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно