1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kaspersky Internet Security 2009

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Sampion, 6 Јуни 2008.

 1. Sampion

  Sampion
  Баниран/a

  181
  1
  18 Февруари 2008
  Sto mislite za novitot izgled na Kaspersky Internet Security 2009, i dokolku nekoj go ima instalirano dali ima razlika vo rabotata, dali se uste go upteretuva Komjuterot ?
   
 2. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Izgledot na Kaspersky Internet Security 2008 mi e poubav od izgledot na Kaspersky Internet Security 2009. Kaspersky Internet Security 2008 ne go opteretuva pa bi trebalo i Kaspersky Internet Security 2009 da ne go opteretuva pc-to.
   
 3. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Излезена е финална верзија или е бета?
   
 4. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Mislam deka e BETA.
   
 5. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
 6. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Фала.
  Баш ме интересира како ќе се покажи, оти не сум голем фан на Kaspersky.
   
 7. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
 8. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Пробајте ја trial верзијата па кажете дали вреди
   
 9. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Мора триал? :D
   
 10. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  off-topic брат :zbunet3:
  Ако ја имаш фул верзијата, пробај ја а линкот за триал е за да не ја симнуваш цела верзија во случај да не си задоволен од неа
   
 11. boki003-hacking

  boki003-hacking
  Intern

  112
  0
  1 Јуни 2008
  Abe jas ja imam ama nekako ne mi izgleda dobra mi blokira nesto koga se konektiram i taka ne mi izgleda naj naj za sega avg 8 internet security full :bravo:
   
 12. boki003-hacking

  boki003-hacking
  Intern

  112
  0
  1 Јуни 2008
 13. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  еве и јас го тестирав.. И морам да кажам дека навистина позитивно сум изненаден. Пред се би ги ставил ресурсите..
  Многу е скромен со ресурси. Тоа ми се допаѓа:bravo:
   
 14. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  Go imam i moram da kazam super e!?!Nemam komentar..Bravo za kaspersky:bravoska::rakopleskanje:
   
 15. super_hacker

  super_hacker
  Баниран/a

  1,333
  68
  2 Април 2008
  Arno veli6.... Kaspersky ne e dobar... Go kladov 8kata pred nekoj den na vista ama mi go zako4e cel komputer i problemi si imav golemi, najaren bil sprema nekoj ama takvo lo6o iskustvo ne sum imal so nikoj drug! Ke si prodolzam da go koristam nod32...
   
 16. FuNKey

  FuNKey
  Intern

  15
  0
  7 Февруари 2008
  Ako imate kaspersky postara verzija instalirajte go ovoj nad nego i licencata sama se prefeluva vo noviot anti...incae super za licenci nemam problem jas :)
   
 17. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008

Сподели

Вчитување...