• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kaspersky 8 problem

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
1 јуни 2008
112
0
www.boki003.piczo.com
Imam problem imam kaspersky antivirus 8.0.0.357:ermm: imam klucevi do 11.6.2008 go instalirav denes no ne mozam da go otvoram glikam 2 pati go uklucuvam od all programs menito go nema!!!POMOS!!!!!!FALA VI ODNAPRED!!!:bravo:
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
boki003-hacking и јас го имам касперски 8 ,и мене ми прави така.Пробај кликни на иконата на касперски повеќе пати,па види дали ќе ти се пушти.:)
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ако не си го рестартирал компјутерот,по инсталацијата,рестартирај го сега,и види дали ке ти се пушти.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Епа батка,изгледа ќе мора да ги контактираш луѓето од касперски.Пиши им може они ке ти помогнат.
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
895
73
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Да не бегам offtopic ама еве јас си користам 7 немам проблеми до сега. Би ти го препорачал и тебе, а за 8 или 2009 почекајте да видите што ќе кажат останатите.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #13
1 јуни 2008
112
0
www.boki003.piczo.com
i jas imav 7 ama posle svedostvoto deka avg e podobra od kaspersky vo koe licno se uveriv go staviv 8 i 1 vreme imav beta verzija koja se pokaza dobro imase samo 1 problem koga se konektirav mi blokirase nesto ama posle toa go srediv i odese super..:bravo::plachko2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,754
Мислења
864,034
Членови
30,087
Најнов член
Гиги5
На врв Дно