1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kaspersky 2013 & Windows 8 - Нови технологии и подобрен безбедносен код!

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од psyside, 20 Април 2012.

 1. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,787
  27,484
  4 Септември 2008
  Линк.

  Изгледа навистина подобро од Windows 7 од поглед на безбедносен аспект, сега уште да се доведе Win 8 во попрактично употреблива состојба и се ќе биде добро :cool:
   
  На gokica и DaVoRkNe им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...