1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Karticka za podiganje na pari preku upwork

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од Makaveli, 9 Јули 2019.

 1. Makaveli

  Makaveli
  Intern

  4
  3
  3 Јули 2019
  Машко
  Napraviv akaunt i me primija u Upwork i sega sakam da prasam dali preku Paypal ili Payoneer da napravam karticka za podiganje na pari. Preku koka e poednostavno i poprakticno za kaj nas vo Makedonija?
   
 2. Torlakian

  Torlakian
  Gaining Experience

  119
  87
  21 oктомври 2014
  Машко
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,507
  25,572
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  На Маша и JasSum им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. vlatkorun
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,730
 2. egeec
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,358
 3. petelko23
  Одговори:
  817
  Прегледи:
  60,981
 4. IcePick
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  876
 5. DonFrozex
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  5,383
Вчитување...

Сподели

Вчитување...