1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Капитал Магазин - Едиција ТОП 100 (Услуга)

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од coNNectMKD, 14 Мај 2019.

 1. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  159
  100
  13 Март 2017
  Машко
  Другари, доколку има некој што е претплатен на Капитал списанието кое излага на 23 Мај, би го замолил (доколку е во можност) да ми ја препрати листата со топ 100 извозници и топ 50 најизвезувани производи за 2019 година.

  Ако не му е проблем да ми го прати, дужам пиво..
   

Сподели

Вчитување...