Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Канцелариски столици

theKatmer

Gaining Experience
10 јули 2022
97
110
Здраво, сакам да си купам столица ама не ми се фрлаат 200 евра на gaming chair па пред да купам да видам да се советувам со некој од вас ако имате искуство? Буџетот ми е до 100 евра, ако има некој страни од кај што можам да нарачам уште подобро.
 

alkibijad01

Gaining Experience
8 октомври 2016
327
356
За тие пари тешко да се најде нешто квалитетно. Најдобра за парите е ИКЕА Маркус која во ИКЕА Грција/Бугарија е од 180-200 евра. Пред половина година имаше одлична акција во ИКЕА Србија и се продаваше за 135 евра. Ако не ти се брза чекај и следи цени.

Sent from my moto g(9) play using Tapatalk
 

theKatmer

Gaining Experience
10 јули 2022
97
110
Гледам има една страна столици.мк има некој избор можи од таму ќе нарачам
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.779
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно