1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Канцелариски стол Кинд 203 (Салон 29)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од VerGer, 23 Април 2019.

 1. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  542
  521
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  Се продава стоицата од насловот. Нема никакви оштетувања и е во одлична состојба.
  9400 мкд.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  - пвц конструкција
  - Тапацир во микрофибер
  - Наслон во мрежа
  - Лифт
  - Подесување на грб со механизам и кочење во позиција
  - Со раконаслони со подесување (горе/доле и напред/назад)
  - главонаслон со подесување (агол и висина)
  - лизгачко седиште
  - лумбарна подршла (со висинско подесување)
   
  Последна промена: 23 Април 2019
  The-spiki, dekomote и на Oktar им се допаѓа ова.
 2. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  542
  521
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  извинете за лоши фотки хаха (имаше коментар али администрација рано ради па го има тргнато) .. али кој има две годипно дете по дома знае како иде хахах коа го бркаш да не е у кадар и пробуваш да сликаш. Башка што е црно .. кој сака да го види слободно може да се договориме да помине и да си види со свој очи :mario:
   
 3. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  542
  521
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
 4. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  542
  521
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
Слични теми
 1. aleksuperior
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,600
Вчитување...

Сподели

Вчитување...