• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kanada ja prizna Makedonija pod ustavno ime

Статус
Затворена за нови мислења.

jpetrov

Intern
19 мај 2007
136
0
:) кога србија ќе го признае косово, русија чеченија, македонија илирида, бугарија пиринска македонија, турција кипар... е по тоа грција ќе ја признае македонија :)
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
:) кога србија ќе го признае косово, русија чеченија, македонија илирида, бугарија пиринска македонија, турција кипар... е по тоа грција ќе ја признае македонија :)
Ubavo recheno :) :) ... rabotata ne e toa koga ke ne priznae grcija, tuku koga nie ke prestaneme da se zamarame/"palime" na toj problem.
 

drowsy

Intern
11 април 2007
229
6
aj chestito, se toa dobro ama znameto shto go prodadoa! Kaj se parite znameto shto go prodadoa. Jas dadov deset dolari ushe 10 ke dam ako treba ama ovoa nema smisla...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,570
Мислења
823,613
Членови
28,075
Најнов член
GGPPkorcula
На врв Дно