Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Камера за видео надзор

dejan_str

Unbeatable
8 април 2011
8.358
5.321
OHRID кај ензероно
dejan_str додаде нов оглас:

Камера за видео надзор - Проценка

Ми треба камера за видео надзор надворешна (не мора водоотпорна да е), да има автоматско ротирање и пратење, да има клауд и сопствена вифи за снимање . Имам tp link topo c310 ми врка работа но не ротира и не ми опфаќа цел простор. Ве молам понудете нешто ново или половно.
Ви благодарам.

Видете го целиот оглас...
 

Mar tiN

Gaining Experience
2 јануари 2014
733
459
Mar tiN's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-4460 / Cooler Master Hyper 103
Motherboard
ASUS B85M-K
Storage
SSD 2.5" Kingston A400 Series 480GB + Western Digital 4TB
PSU
Cooler Master B500 ver.2
RAM
Kingston HyperX FURY™ 16GB
Video card
ASUS Dual GeForce RTX™ 3050 OC Edition 8GB
Case
Cooler Master K350
Mouse
ASUS W3000
Keyboard
ASUS W3000
Monitor
Samsung SyncMaster 2032BW
OS
Windows 11 Pro x64

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
466
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
dejan_str додаде нов оглас:

Камера за видео надзор - ПроценкаВидете го целиот оглас...
MKD9,367.25 51%OFF | MOSECURE 5MP/8MP 4K PoE Security Camera Ai Tracking 30X Zoom 100m Night Vision Onvif&Hikvision Protocol AC18Pro CCTV IP Camera
MKD84,552.47 51%OFF | 4MP 33X Optical Zoom 600m IR Night Vision 8 Inch PoE IP PTZ Camera 120dB WDR Support Behavior detection Hik&Onvif Protocol
MKD8,826.26 52%OFF | MOSECURE 5MP PoE IP PTZ Security Camera Outdoor AI Human Auto Tracking 40x Zoom Color Night Vision Onvif Hikvision Compatible
MKD3,350.77 50%OFF | 8K WIFI IP Camera Four Lens Three Screen PTZ Camera 10X Zoom Outdoor Auto Tracking Security Camera Waterproof Surveillance Cam
-1099965078-1601480142.jpg
мислам дека имаше 360° да снима од секоја страна само неможам да ја најдам,една ти е доста да опфаќа скоро цела зграда и повеќе, пример се тиа од AliExpress,во AliExpress вакви цени ставиле.
 

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.255
1.883
Скопје
MKD9,367.25 51%OFF | MOSECURE 5MP/8MP 4K PoE Security Camera Ai Tracking 30X Zoom 100m Night Vision Onvif&Hikvision Protocol AC18Pro CCTV IP Camera
MKD84,552.47 51%OFF | 4MP 33X Optical Zoom 600m IR Night Vision 8 Inch PoE IP PTZ Camera 120dB WDR Support Behavior detection Hik&Onvif Protocol
MKD8,826.26 52%OFF | MOSECURE 5MP PoE IP PTZ Security Camera Outdoor AI Human Auto Tracking 40x Zoom Color Night Vision Onvif Hikvision Compatible
MKD3,350.77 50%OFF | 8K WIFI IP Camera Four Lens Three Screen PTZ Camera 10X Zoom Outdoor Auto Tracking Security Camera Waterproof Surveillance Cam
Погледнете го атачментот 128553
мислам дека имаше 360° да снима од секоја страна само неможам да ја најдам,една ти е доста да опфаќа скоро цела зграда и повеќе, пример се тиа од AliExpress,во AliExpress вакви цени ставиле.
Имаш искуство со камериве или му помогна со web search?
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.616
Членови
34.089
Огласи
1.976
Најнов член
Di@
На врв Дно