• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Каква скрипта/енџин е ова?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Boge

Intern
11 февруари 2008
76
0
Здраво момци, ме интересира дали некој знае каква скрипта или енџин е овој на pazar3.com.mk

Имам намера да изработам сличен веб сајт.

Благодарам однапред.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Boge

Intern
11 февруари 2008
76
0
Pa ne znam kolku e custom, poglednete ima mnogu tragi od toa deka e gotova skripta koja e promeneta sosem malku. Tesko e da se najde koja, no se gleda deka e gotova, ako bese kastom kje bea promenite vrednostite da ne se poznava...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,992
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно